Перед третьою поїздкою в дитячий будинок була проведена акція (14.12.2011) по збору речей і продаж стафу, виручка за якого пішла на потреби дитбудинку. Підготовлювана акція була висвітлена по телебаченню в одній з футбольних програм, що призвело до ланцюгової реакції в пресі. Такий піар викликав два різних результати:

1-й  керівництво дитбудинку не було готове до такого прославлення, та це й не дивно, оскільки в нашій країні благі вчинки часто тягнуть за собою корисні цілі. А тут фанати зі своєю не простою репутацією з'являються невідомо звідки і виносять на огляд пресі проблеми, до цього нікому не відомого дитбудинку. Але поспілкувавшись з керівництвом і пояснивши, хто ми і які цілі ми переслідуємо, напруга була знята.

2–й  момент і основний для нас, це те, що про акцію дізналося багато людей і принесли досить таки чимало необхідних речей, практично покривши весь список заздалегідь викладених потреб. Це і теплі речі, різні ігри, засоби гігієни та миючі засоби, канцелярія, книги, футбольні м'ячі, медикаменти. Загалом, хороший такий мікроавтобус провіанту.

Окремим моментом хочеться  виділити перед виїзну організацію. Після збору на матчі з Маккабі, все зібране було переглянуто, розсортовано і упаковано по коробках.

Окремо це виділяється, тому що не у всіх людей є розуміння того, чим ми займаємося і неуважність у вивченні інформації, яку ми заздалегідь виклали. Викликає подив якість деяких принесених речей, яких було досить таки не мало. Цікаво на що розраховувала людина, що принесла лонгслів Армані, розміру ХХХL, рвану з плямами, вигорілу і розтягнуту, напевно на те, що в дитбудинку відчутна проблема з ганчірками для миття підлоги. І таких прикладів можна навести десяток, близько 4-х великих кульків було викинуто. Хочеться на майбутнє попросити людей, щоб не зносили весь непотріб, який їм не потрібний по дому, а реально подумали знадобиться ця річ дитині чи ні. Це полегшить організаційні моменти і скоротить час для людей, які цим займаються.

А тепер сама поїздка в фото.