24.02.2012 була організована чергова поїздка фанатів ВКДК в дитячий будинок «Горобинка». Метою поїздки було проведення дитячого свята, приуроченого до свята Масляної. В організації культурної програми та різних конкурсів нам допомогли артисти театрів і просто милі дівчата, яким не чужі людські якості. Забігаючи наперед зауважу, що по ряду об'єктивних причин все пройшло не зовсім так, як спочатку планувалося, але ми робимо, намагаємося і, врешті-решт, вчимося :) Тому з кожним наступним разом атмосфера буде яскравіше, а дитячий сміх голосніше.

Поки велася підготовка до ігор і конкурсів основна маса візитерів оглядала приміщення і просто спілкувалася з дітьми. Дітки ділилися новинами і спортивними досягненнями, які красувалися на дошці пошани. Успіхи різного роду, але все в правильному напрямку – від рекордів з віджимання від підлоги і футбольних перемог до пропаганди здорового способу життя у вигляді образотворчого мистецтва. Діти легко йшли на контакт і з часом стало помітно, що ми для них не чужі люди. В результаті було вирішено провести товариський футбольний матч між дітьми та фанатами. Торкнулися і теми, можливо наймасштабнішого із запланованих раніше заходів, а саме, організований виїзд малюків на один з домашніх матчів Динамо. Потім усі зібралися в залі для спільного святкування. І вже на самому початку виявився наш головний промах – це різний вік дітей і їхні різні інтереси. Але за допомогою надувних м'ячів і подарунків за перемоги в конкурсах азарт поглинув усіх, і, як виявилося, дитячість з роками нікуди не дівається. Дорослі дядьки бавилися на рівні з дітьми, зумівши зайняти кожного з них. Після різного роду естафет дітки озброїлися фломастерами і на листок ватману перенесли свої фантазії.

Набігавшись і настрибавшись всі перемістилися на вулицю, де абсолютно спонтанно почався ще один бій: гра в сніжки за єдиним правилом – кожен за себе. Завершилася ж стихійна баталія братанням і колективним поїданням млинців, які виявилися на рідкість смачними і доречними. Ну а кульмінацією вечора стало церемоніальне спалення символу Масляної. Опудало горіло, а малюки продовжували жбурляти в нього сніжками. Час йшов і незабаром нам довелося збиратися додому. Але ми не прощалися, а швидше домовлялися про наступний візит. Виїзд вдався, а день пройшов на позитивних емоціях, за що подяка всім організаторам та ініціаторам.

Тепер можна сміливо сказати, що весна прийшла в «Горобинку», а разом з нею прийдуть і нові поїздки до дітей, а відповідно і нові емоції, подарунки та друзі. Допомагайте дітям, воно зарахується...

На останок хотілося б окремо подякувати людям і закладам без яких даний виїзд був би не повноцінним, а саме:
- Дівчатам з театру «Чапай»;
- «Каменный двор» кафе-піцерія (044)596-46-72; (050)784-83-34;
- «Блинная на Майдане» (063)07-55-800;