На початок року планувалася чергова поїздка до дитячого будинку і вона відбулася. Трохи пізніше ніж хотілося але, як виявилося, все відбулося якраз вчасно. Після насичених святкових канікул і новорічних подарунків діти, мабуть, скоріше чекали побачити Великоднього кролика ніж «біло-синіх» фанатів із традиційними для таких випадків презентами. Діти були в захваті адже новорічні запаси вже давно вичерпалися. Але не цукерками єдиними. Цього разу з нами приїхав художник-професіонал і продемонстрував новий для нас вид мистецтва – аерографію. За допомогою хитромудрого пристрою і фарби він переніс на звичайну футболку зображення лева. За майже годинним процесом всі присутні спостерігали, як-то кажуть, на одному диханні. Після нанесення основних ліній він надав можливість кожному бажаючому спробувати свої сили і таким чином у створенні малюнку взяли участь майже чотири десятки дітей. Було насправді цікаво і навіть нам хотілося долучитися до такого незвичного малювання але щось стримувало:))) Готовий виріб був урочисто презентований дитячому будинку на добру згадку про добрі вчинки. А кожному з дітей були подаровані обіцяні солодощі. Потім були колективні фото, спілкування, а декому з виїзних пощастило отримати подарунки від дітей зроблені власними руками.

Окремо хотілося б відмітити дисципліну і організацію дітей. Кожен знає, що має робити і кого слухати. Взагалі вони справили дуже приємне враження. Показовим прикладом є вчинок хлопчика Євгена років 8 який дуже хвилювався, щоб його старша сестра і подруга отримали свої ласощі. Дівчата саме в той час чергували у їдальні і тому я разом з хлопчиком знайшов дівчат і встановив остаточний баланс дитина-подарунок.

Відчувалася щира вдячність і відкритість, а за таких умов наступна поїздка це лише питання часу і приводу. Долучайтеся до добрих справ і відчуйте себе потрібним!