2 червня рано вранці, команда із 8 волонтерів (Ультрас Динамо Київ та Лікарняні Клоуни України), зібралась біля НСК «Олімпійський» щоб забрати речі, які були зібрані на благодійній акції для інтернатів, а потім вирушити у поїздку! Перша поїздка була організована до Чигиринської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат 1-2 ступенів Черкаської Обласної Ради.

Дуже патріотично зустріла нас Черкащина! Чудесні краєвиди, гарна погода. У інтернаті – приємні спокійні жінки-вихователі. Приміщення з високими стелями, чисті та світлі. На стінах розвішані сонячні картини з українськими дівчатами та парубками, стенди з історичними статтями. На ігровому майданчику дуже вразила кількість статуй – звірі, лелеки, козаки на стражі. Хтось дуже старався прикрасити це місце та створити казкову атмосферу.

У пансіонат, де проводять літо дітки, ми увійшли вже як банда – пірати, мушкетери та шукачі пригод! Діти одразу підхопили нашу хвилю і кожний вибрав собі місце у спортивній команді, відповідно до своїх уподобань. Грали у лісовий футбол, теніс, бадмінтон, проходили індіанську павутинку, а потім проходили ритуал посвячення з піснями та бойовим розписом.

Звичайно, після всіх пригод було знайдена скарбниця та поділено добуте! Кожному дісталася тваринка або меч із кульок. Закінчили знайомство імпровізованим шоу та танцями. На прощання нам подякували та наполегливо запросили приїжджати ще!

Наступна поїздка планується на 29 червня до Бабанської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Черкаської Обласної Ради.